Wyciąg z aloesu w produktach Rinozine do nosa

Wyciąg z aloesu w sprayu do nosa Rinozine łagodzi podrażnienia i ułatwia oddychanie. Naturalny ekstrakt aloesowy jest skarbnicą cennych dla śluzówki substancji, takich jak m.in. aloina, barbaloina, aloeemodyna. Wyciąg z aloesu w maści do okolic nosa Rinozine pomaga ukoić podrażnienia, nawilża i odżywia naskórek, wpływając korzystnie na proces jego regeneracji.

Wyciąg z aloesu w produktach Rinozine do nosa przede wszystkim sprawdza się w codziennej higienie jamy nosowej. Sprzyja regularnemu oczyszczaniu i zabiegom mającym na celu usprawnienie funkcji nosa u dorosłych i dzieci. Wyciąg aloesu na katar stosowany jest w celu dodatkowego wsparcia śluzówki, która w tym czasie może być podrażniona i wysuszona.

Wyciąg z aloesu — zastosowanie w medycynie

Zastosowanie wyciągu z aloesu w medycynie jest bardzo szerokie. Aloes świetnie sprawdza się nawet w najtrudniejszych problemach skórnych. Występuje jako składnik wielu maści, żeli, kremów. Nawilża, łagodzi podrażnienia, sprzyja regeneracji i chroni naskórek. Istnieją również preparaty aloesowe przyjmowane doustnie.

Wyciąg z aloesu — działanie w produktach Rinozine

Działanie wyciągu z aloesu w sprayu do okolic nosa Rinozine usprawnia codzienne oczyszczenia jamy nosowej, a naturalne ekstrakty wpływają korzystnie na błonę śluzową: nawilżają, odżywiają i sprzyjają sukcesywnej regeneracji naskórka.

Działanie wyciągu z aloesu w maści do nosa Rinozine jest korzystne dla naskórka, który może być podrażniony w wyniku częstego ocierania kataru. Aloesowy ekstrakt pomaga nie tylko zmiękczyć i uelastycznić naskórek, lecz również przyśpiesza gojenie ran.

Wyciąg z aloesu — przeciwwskazania:

  • nie ma wyraźnych przeciwwskazań do stosowania naturalnych ekstraktów aloesowych zewnętrznie. Zawsze należy jednak wykazywać stosowaną ostrożność, postępując zgodnie z zaleceniami zawartymi w ulotkach informacyjnych dołączonych do preparatów.