Woda morska w produktach Rinozine do nosa

Woda morska w sprayu do nosa Rinozine naturalnie oczyszcza i nawilża jamę nosową oraz sprzyja utrzymaniu prawidłowych funkcji błon śluzowych. Łagodzi podrażnienia, przekrwienia i wspiera procesy regeneracyjne. Woda morska w maści do okolic nosa Rinozine pomaga pozbyć się przykrego dyskomfortu związanego z uczuciem suchości, pieczenia i ściągnięcia naskórka.

Woda morska do nosa jest bezpieczna i delikatna, dlatego może być stosowana codziennie przez dzieci i dorosłych podczas regularnej higieny jamy nosowej. Woda morska na katar, dzięki bogactwu cennych minerałów, dodatkowo wspiera pracę i regenerację błon śluzowych nosa.

Woda morska — zastosowanie w medycynie

Szerokie zastosowanie wody morskiej w medycynie wynika z jej licznych właściwości i bogactwa cennych minerałów i witamin. Od wieków stosowana jest na różnorodne problemy skórne. Działa korzystnie również na samopoczucie. Wspomaga prawidłową regulację wody w organizmie oraz działa łagodząco na podrażnienia. Sól morska zastosowanie znajduje nie tylko w medycynie, ale również w kuchni.

Roztwór soli morskiej — działanie w produktach Rinozine

Korzystne działanie roztworu soli morskiej w sprayu do okolic nosa Rinozine sprzyja w codziennej higienie jamy nosowej, zaleca się jej stosowanie szczególnie podczas dolegliwości związanych z nieżytem nosa, katarem czy zapaleniem zatok.

  • Sól morska — działanie: nawilżające, łagodzące, regenerujące, odżywiające.
  • Sól morska / roztwór soli morskiej — przeciwwskazania

Roztwór soli morskiej — przeciwwskazania:

  • nadwrażliwość na wodę morską.
  • Sól morska — przeciwwskazania do stosowania preparatów zawierających sól morską powinny stanowić pretekst do zaniechania używania ich w codziennej higienie.