Prowitamina B5 w produktach Rinozine do nosa

Prowitamina B5 w sprayu do nosa Rinozine wspiera procesy regeneracyjne zachodzące w błonach śluzowych. Pomaga w pielęgnacji naskórka, zapewniając mu gładkość, miękkość i elastyczność.

Prowitamina B5 w maści do okolic nosa Rinozine działa łagodząco na podrażnioną skórę i sprzyja procesom jej odbudowy. Z tego powodu zaleca się stosowanie jej szczególnie w okresie, gdy naskórek wokół nosa jest najbardziej narażony na mechaniczne uszkodzenia (m.in. w wyniku częstego ocierania nosa podczas kataru).

Prowitamina B5 – zastosowanie w medycynie

Prowitamina B5 zastosowanie w medycynie zawdzięcza swoim właściwościom łagodzącym i gojącym. Do jej istotnych zalet możemy zaliczyć również zdolność do niezwykle szybkiego przenikania przez naskórek do skóry właściwej.

  • Prowitamina B5 – właściwości: prowitamina B5 znana jest również pod nazwą panthenol, substancja łagodząca i gojąca.

Prowitamina B5 – działanie w produktach Rinozine

Działanie prowitaminy B5 w sprayu do okolic nosa Rinozine wspiera codzienną pielęgnację i higienę jamy nosowej. Dzięki swojej efektywności i zdolności do szybkiego przenikania w głębokie warstwy naskórka zapewnia szybkie rezultaty, skutecznie nawilżając i łagodząc podrażnienia.

Działanie prowitaminy B5 w maści do nosa Rinozine sprzyja w szybkim działaniu preparatu, a jednocześnie przyspiesza procesy gojenia mikro- i makrouszkodzeń naskórka. Ułatwia rozprowadzenie preparatu na skórze i przywraca jej naturalną gładkość i elastyczność.

Prowitamina b5 – przeciwwskazania:

  • nadwrażliwość na działanie składnika.