Hialuronian sodu w produktach Rinozine do nosa

Hialuronian sodu w produktach Rinozine do nosa to esencja kwasu hialuronowego — intensywnie nawilżającego i regenerującego śluzówkę nosa. Sprzyja w codziennej higienie nosa, wzmacniając naturalne funkcje błon śluzowych, chroniące organizm przed infekcjami bakteryjnymi i wirusowymi.

Hialuronian sodu w maści do okolic nosa Rinozine wraz z innymi substancjami zmiękcza i uelastycznia naskórek, przyspiesza gojenie ran i zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Hialuronian sodu — zastosowanie w medycynie

Hialuronian sodu zastosowanie znalazł przede wszystkim w medycynie estetycznej, ale także ortopedii, otolaryngologii i okulistyce. Jest wykorzystywany w leczeniu wielu chorób, ale również stanowi istotny składników preparatów wspomagających pielęgnację i regenerację skóry.

  • Hialuronian sodu — właściwości: odpowiada za właściwy poziom nawilżenia skóry, stymuluje regenerację naskórka, zwiększa elastyczność skóry, ułatwia transport substancji pokarmowych wewnątrz komórek.

Hialuronian sodu — działanie w produktach Rinozine

Działanie hialuronian sodu w sprayu do okolic nosa Rinozine ułatwia codzienną pielęgnację. Sprzyja w prawidłowym funkcjonowaniu nosa i wspiera naturalne procesy regeneracyjne. Szczególnie zalecane jest stosowanie preparatów z kwasem hialuronowym w przypadku osób cierpiących na nawracające wysuszenie śluzówki nosa, wywołane różnymi czynnikami (np. klimatyzowane, zadymione, i wysuszone pomieszczenia), a także jako uzupełnienie terapii z zastosowaniem kropli hamujących katar.

Działanie hialuronian sodu w maści do nosa Rinozine, który wchodzi w skład kompozycji starannie dobranych składników, przyspiesza gojenie ran i koi podrażnienia, zmiękcza i uelastycznia naskórek i chroni go przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych.

Hialuronian sodu — przeciwwskazania:

  • nadwrażliwość na substancję.