RINOZINE AQUA

RINOZINE AQUA

Spray do nosa

RINOZINE AQUA jest izotonicznym roztworem soli morskiej bezpiecznym zarówno dla niemowląt, dzieci, jak i dorosłych. Zawiera naturalną wodę morską Gulf Stream Sea Water® wraz z cennymi minerałami. RINOZINE AQUA jest preparatem uniwersalnym do stosowania w celu oczyszczenia nosa oraz nawilżenia jego błon śluzowych, przy nieżycie wywołanym przez zarówno infekcje, jak i alergie. Jest także znakomitym rozwiązaniem dla osób cierpiących na powracające wysuszenie śluzówki nosa.

Naturalna woda morska zawarta w produkcie nie tylko oczyszcza i nawilża jamę nosową, ale także zapewnia odpowiednie środowisko błon śluzowych, łagodzi podrażnienia i przekrwienia. Dzięki obecności glicerolu preparat jest bardziej lepki niż tradycyjne wody morskie i dlatego dłużej pozostaje na błonie śluzowej w miejscu rozpylenia, co zapobiega kłopotliwemu kapaniu z nosa oraz zwiększa skuteczność.

Skład:

Naturalna sól morska Gulf Stream Sea Water®, glicerol, wersenian disodowy, chlorek benzalkoniowy, woda oczyszczona.


Wskazania:
  • codzienna higiena i oczyszczanie nosa,
  • nawilżanie suchej śluzówki nosa,
  • pomocniczo w czasie nieżytu nosa, zapalenia zatok oraz kataru siennego,
  • łagodząco przy podrażnieniach śluzówki nosa w stanach infekcji i alergii.

Nie zawiera parabenów ani propelentów.


Przeciwwskazania:

Przeciwwskazania sprayu do nosa Rinozine Aqua dotyczą osób, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Konieczne jest więc dokładne zapoznanie się z informacjami o składzie, umieszczonymi w ulotce. Należy zaniechać stosowanie preparatu, jeśli wystąpią jakiekolwiek przeciwwskazania aerozolu do nosa Rinozine Aqua.


Zastosowanie:

Zastosowanie preparatu Rinozine Aqua Spray do nosa zalecane jest w ramach codziennej higieny i oczyszczania jam nosowych u dorosłych, dzieci i niemowląt. Stosowany jest również do regularnego nawilżania błony śluzowej. Działa wspomagająco podczas kataru, stanu zapalnego zatok oraz przy podrażnieniach śluzówki wywołanych przez infekcję i alergię.

Zastosowanie aerozolu Rinozine Aqua polega na miejscowej aplikacji roztworu do każdego otworu nosowego. Dorośli mogą przyjmować 1-3 dawki sprayu (do każdego otworu) od 2 do 3 razy dziennie. U dzieci powyżej 6 miesiąca życia zaleca się aplikowanie 1-2 dawek preparatu 2-3 razy na dobę.


Działanie:

Działanie Rinozine Aqua Spray do nosa opiera się na kompozycji naturalnych składników ukrytych w izotonicznym roztworze soli morskiej. Woda morska Gulf Stream Sea Water® to bogactwo cennych składników mineralnych, które skutecznie oczyszczają jamy nosowe ze wszelkich zanieczyszczeń. Wykazuje działanie nawilżające, dzięki czemu skutecznie przeciwdziała przesuszeniu, łagodzi podrażnienia i wspomaga regenerację. Obecny w wodzie morskiej glicerol sprawia, że preparat jest bardziej lepki i dłużej utrzymuje się w jamie nosowej.

Skuteczne działanie aerozolu Rinozine Aqua docenią osoby skarżące się na częste wysuszenie śluzówki oraz cierpiące na dolegliwości spowodowane nieżytem nosa.