RINOZINE AQUA

RINOZINE AQUA

Spray do nosa z aloesem

RINOZINE AQUA Z ALOESEM jest hipertonicznym roztworem soli morskiej Gulf Stream Sea Water® wraz z cennymi minerałami, wzbogaconym o naturalne ekstrakty roślinne, które łagodzą podrażnienia i ułatwiają oddychanie. RINOZINE AQUA Z ALOESEM stosuje się w celu zmniejszenia niedrożności nosa wywołanej przez infekcję oraz alergie, ułatwiania oddychania, poprawy wentylacji oraz wspomagania procesów regeneracji podrażnionych błon śluzowych nosa.
Naturalny hipertoniczny roztwór soli morskiej Gulf Stream Sea Water®, zawarty w produkcie RINOZINE AQUA Z ALOESEM, oczyszcza jamę nosową, zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa, co w konsekwencji prowadzi do udrożnienia przewodów nosowych i ujść zatok przynosowych.

Skład:

Naturalna sól Gulf Stream Sea Water®, wyciąg z aloesu, olejek eukaliptusowy, wersenian disodowy, chlorek benzalkoniowy, woda oczyszczona.


Wskazania:
  • oczyszczanie jamy nosowej,
  • wspomaganie procesów regeneracji podrażnionych błon śluzowych nosa,
  • obrzęk i przekrwienia błony śluzowej nosa,
  • niedrożność przewodów nosowych i ujść zatok przynosowych wywołane przez infekcje oraz alergie.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazania sprayu do nosa Rinozine Aqua z aloesem dotyczą osób, które wykazują nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. W takich przypadkach należy zaniechać stosowania produktu. Przeciwwskazania aerozolu do nosa Rinozine Aqua z aloesem, a także informacja o składzie znajdują się w ulotce dołączonej do preparatu.


Zastosowanie:

Zastosowanie Rinozine Aqua z aloesem w sprayu do nosa zalecane jest w przypadku niedrożności przewodów nosowych i ujść zatok przynosowych wywołanej przez infekcje lub alergie. Preparat pomaga zmniejszać obrzęki i przekrwienia błony śluzowej nosa oraz sprzyja procesom regeneracji podrażnionej śluzówki.

Zastosowanie aerozolu Rinozine aqua z aloesem jest łatwe i bezpieczne. Polega na aplikacji preparatu do każdego otworu nosowego:

  • u dorosłych: 1-3 dawki do każdego otworu nosowego 2-3 razy dziennie
  • u dzieci i niemowląt powyżej 6. miesiąca życia: 1-2 dawki do każdego otworu nosowego 2-3 razy dziennie

Przed zastosowaniem należy zdjąć kapturek ochronny, wprowadzić aplikator do nosa i nacisnąć obustronnie jego podstawę. Po każdym użyciu należy oczyścić aplikator. Przed pierwszym zastosowaniem trzeba kilkakrotnie nacisnąć aplikator.


Działanie:

Skuteczne i bezpieczne działanie Rinozine Aqua z aloesem w sprayu do nosa wynika z kompozycji precyzyjnie dobranych składników — roztworu soli morskiej Gulf Stream Sea Water® wraz z cennymi minerałami, glicerolu, witaminy A, prowitaminy B5 oraz wyciągu z aloesu. Preparat pomaga zmniejszyć obrzęk błony śluzowej i ujścia zatok przynosowych, wspomaga procesy regeneracji podrażnionej śluzówki, oczyszcza jamę nosową. Oczyszcza jamę nosową, ułatwia oddychanie, poprawia wentylację w jamie nosowej i zmniejsza niedrożność.

Działanie aerozolu Rinozine Aqua z aloesem wzbogacone jest naturalnymi ekstraktami roślinnymi, które dodatkowo wzmacniają skuteczność preparatu, łagodząc podrażnienia i nawilżając wewnętrzną strukturę nosa.