RINOZINE AQUA

RINOZINE AQUA

Spray do nosa z kwasem hialuronowym

RINOZINE AQUA Z KWASEM HIALURONOWYM jest izotonicznym roztworem soli morskiej Gulf Stream Sea Water® wraz z cennymi minerałami, wzbogaconym o wyciąg z aloesu oraz kwas hialuronowy. Jest preparatem przeznaczonym do codziennej higieny w celu utrzymania prawidłowych funkcji nosa oraz do nawilżenia błon śluzowych nosa, zarówno przy nieżycie wywołanym przez infekcję, jak i alergię. Jest także znakomitym rozwiązaniem dla osób cierpiących na powracające wysuszenie śluzówki nosa, wywołane różnymi przyczynami (m.in.: przez klimatyzowane, zadymione, i wysuszone pomieszczenia), a także jako uzupełnienie terapii z zastosowaniem kropli hamujących katar.

Izotniczny roztwór soli morskiej rozrzedza gęstą wydzieliną i przynosi ulgę śluzówce nosa. Wypłukuje z nosa kurz i alergeny oraz ułatwia swobodne oddychanie. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża i regeneruje śluzówkę nosa. Wyciąg z aloesu ma właściwości gojące i nawilżające. Regularne stosowanie produktu poprawia nawilżenie śluzówki nosa, co zapobiega infekcjom bakteryjnym, wirusowym oraz alergiom.

Skład:

Naturalna sól Gulf Stream Sea Water®, wyciąg z aloesu, hialuronian sodu, wersenian disodowy, chlorek benzalkoniowy, woda oczyszczona.


Wskazania:
  • intensywne nawilżenie i regeneracja błon śluzowych nosa,
  • w stanach nawracającego wysuszenia śluzówki nosa,
  • łagodząco w czasie podrażnienia śluzówki nosa w stanach infekcji i alergii,
  • codzienna higiena i utrzymanie prawidłowych funkcji nosa.